V Forum BOMIS Wyceny 2020 Leasing, kredyt, remarketing środków i megaukładów technicznych - jak rzeczoznawcy mogą jeszcze pomóc?

10.00 – 10.10 Marzena Raźniewska-Półkoszek

Co można, a czego nie należy powierzać rzeczoznawcom ds. szacowania środków i megaukładów technicznych?

10.15– 10.45 – Rafał Jabłoński

Jak przeprowadzić ocenę zgodność przedmiotu finansowania z zasadniczymi wymagami formalnymi?

10. 50– 11.20 Mateusz Andrzejak

Czy finansowanie przedmiotów nazywanych innowacyjnymi oznacza  inwestowanie w prototypy?

11.25 – 11. 55 Wojciech Gruchoła

Jaka dokumentacja jest obligatoryjna przy finansowaniu specjalistycznej aparatury medycznej?

12.05 – 12.35 – Tadeusz Klimek

Czy można wycenić obiekt niezidentyfikowany?

12.40 – 13.00 - Dyskusja uczestników.

Zakończenie spotkania.

Prelegenci

dr inż. Tadeusz Klimek Eur Ing – autor Standardu wyceny środków i megaukładów technicznych Fundacji BOMIS; honorowy członek reprezentant Porozumienie Rzeczoznawców BOMIS.

Mateusz Andrzejak, Beng – licencjonowany rzeczoznawca BOMIS-u, członek reprezentant Porozumienia Rzeczoznawców BOMIS

Rafał Jabłoński - licencjonowany rzeczoznawca BOMIS-u, członek reprezentant Porozumienia Rzeczoznawców BOMIS

Wojciech Gruchoła MBA -  licencjonowany rzeczoznawca BOMIS-u, specjalizaja: aparatura i sprzet medyczny

Marzena Raźniewska-Półkoszek MBA - prezes Zarządu Fundacji BOMIS

Warunku uczestnictwa

1.  Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego: PDF lub DOC

- dla pracowników banków i firm leasingowych współpracujących z Organizatorem – Fundacją BOMIS – uczestnictwo jest bezpłatne.

- dla pozostałych zainteresowanych osób – koszt uczestnictwa to:  150 [sto pięćdziesiąt] zł netto – wpłata na numer rachunku bankowego Fundacji BOMIS: 20194010763183488300000000 z oznaczeniem „wpłata na cele statutowe”.

Wymagania techniczne

- komputer z kamerą i głośnikiem,

- dostęp do interentu.

Tel. +48 665 484 888