LISTA OSÓB, KTÓRE ZDAŁY EGZAMIN, UZYSKAŁY UPRAWNIENIENIA RZECZOZNAWCY DS. WYCENY WARTOŚCI ŚRODKÓW I MEGAUKŁADÓW TECHNICZNYCH NADAWANE PRZEZ FUNDACJĘ BOMIS. 

Lista rzeczoznawców zawiera wykaz osób, które zrealizowały cały kurs wyceny wartości maszyn i urządzeń, zdały egzamin, wyraziły wolę publikacji swoich nazwisk i co 3 lata przedłużają ważność zdobytych uprawnień. Lista nie stanowi wykazu wszystkich osób, które na przestrzeni 16 lat zdały egzamin w BOMIS®-ie.  

 

 

RZECZOZNAWCA

NUMER UPRAWNIEŃ

 

WOJEWÓDZTWO

 

Mateusz Andrzejak

 

1019

 

wielkopolskie i dolnośląskie

 

Jacek Antczak

 

1440

 

kujawsko-pomorskie


Liliana Baniewska


1654


dolnośląskie

 

Paweł Dominik Bartoszewicz

 

1548

 

świętokrzyskie

 

Małgorzata Bartoszewicz

 

1547

 

świętokrzyskie

 

Jan Bulsa

 

1122

 

podkarpackie

 

Arkadiusz Brzeziński 

 

1551

 

warmińsko - mazurskie

 

Sebastian Danilczuk

 

1868

 

mazowieckie

 

Rafał Dąbek

 

1552

 

pomorskie

 

Rafał Dąbrowski

 

1128

 

małopolskie

 

Agnieszka Figiel

 

1441

 

małopolskie

 

Łukasz Gierz

 

1230

wielkopolskie, lubuskie kujawsko-pomorskie, 

 

Krzysztof Górecki

 

1334

 

mazowieckie

 

Zbigniew Hajdas

 

1335

 

podkarpackie

 

Iwona Harbuz

 

0917

 

mazowieckie

 

Jarosław Jabłoński

 

1231

 

wielkopolskie

 

Rafał Jabłoński

 

1232

 

dolnośląskie

 

Jarosław Janczak

 

1336

 

łódzkie

 

Andrzej Jarosz

 

0812

 

lubelskie

 

Piotr Jasnowski

 

1870

 

wielkopolskie

 

Mirosław Jaśkiewicz

 

0710

 

mazowieckie

 

Zdzisław Kaczmarek

 

0505

 

wielkopolskie

 

Kamil Kałuża

 

1871

 

łódzkie, wielkopolskie, śląskie, świętkorzystkie, dolnośląskie


Radosław Kokosza

 


1658


mazowieckie


Dawid Kowalewski


1655


łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie

 

Błażej Korzyniewski

 

1129

 

zachodniopomorskie

 

Kazimierz Krawczyk

 

1021

 

zachodniopomorskie

 

Kazimierz Krukowski

 

1233

 

łódzkie

 

Piotr Ludwik Laskowski 

 

1549

 

opolskie

 

Izabela Machate

 

1546

 

opolskie, dolnośląskie 

 

Aneta Anna Maśnik

 

1442

 

zachodniopomorskie


Anna Maria Meller


1656


wielkopolskie

 

Marian Mielcarek

 

1550

 

wielkopolskie

 

Paweł Miłczak

 

0815

 

lubelskie

 

Bartłomiej Młodawski

 

1123

 

dolnośląskie

 

Eugeniusz Orzeł

 

0918

 

lubelskie

 

Arkadiusz Pajnowski

 

1872

 

wielkopolskie

 

Krzysztof Pospieszny

 

1125

 

wielkopolskie

 

Tomasz Poterucha

 

1337

 

podkarpackie, lubelskie 

 

Krzysztof Puk

 

0506

 

śląskie 

 

Artur Radzaj

 

1873

 

Warmińsko-mazurskie

 

Jacek Sabat

 

1553

 

dolnośląskie

 

Marek Sałek

 

1874

 

łódzkie


Jacek Sieg


1657


pomorskie

 

Bogusław Stelmach

 

1443

 

dolnośląskie

 

Krzysztof Suszycki

 

1444

 

dolnośląskie

 

Bożena Szeliga 

 

1445

 

mazowieckie

 

Robert Tomczyk

 

1126

 

podkarpackie

 

Marek Węsierski

 

1338

 

mazowieckie

 

Wojciech Wierzchowski

 

1339

 

mazowieckie

 

Michał Wójcik 

 

0507

 

wielkopolskie

 

Natalia Wójcik 

 

0711

 

wielkopolskie

 

Tomasz Ziembicki

 

1875

 

mazowieckie

 

Bogumił Zrobek

 

0508

 

łódzkie